Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Biuro Mirsk

Mirsk, dolnośląskie

  • 300 000 zł
  • 61,36 m²
  • 4 889,18 zł/m²

Zdjęcie

Weronika Nalepa

Skontaktuj się

Biuro Mirsk

Mirsk, dolnośląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

300 000 zł

61,36 m²

4 889,18 zł/m²

Biuro Mirsk

Zaktualizowane: 14 maja 2026

300 000 zł 61,36 m² 4 889,18 zł/m²

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 300 000 zł (4 889,18 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 61,36 m²; stan: do odświeżenia
  •   wejście z ulicy, witryna
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: częściowo wymienione
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Budynek: rok budowy: 1984
  • Media: ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Lokal użytkowy w Mirsku!

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w pobliżu Rynku w Mirsku.
Lokal położony na parterze kamienicy usługowo-mieszkalnej przy ruchliwej ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych oraz samochodów.
Obiekt ma powierzchnię 61,36m 2 .
Układ pomieszczeń obejmuje:
- wejście,
- przestronna sala sprzedaży,
- 3 pomieszczenia biurowe,
- WC. (...)

Agent

Weronika Nalepa

508 240...

508 240 827

75 649 46 84

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Weronika Nalepa

508 240...

508 240 827

75 649 46 84

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość